Powiększanie Ust Chirurgia Estetyczna

Informacje:

Dodany: 2021-07-26
Kategoria: uroda

Tagi dla artykułu:

lipoliza, mezoterapia Poznań, powiększanie ust

Powiększanie Ust - Chirurgia Estetyczna Poznań - Wysokiej Jakości Produkty Oraz mezoterapia Poznań Kompetentni I Doświadczeni Lekarze

Mezoterapia głowy . Mezoterapia igłowa to zabieg znajdujący zastosowanie w profilaktyce i niwelowaniu zmarszczek, doskonale ujędrnia zwiotczałą skórę, rewitalizuje i nawilża. Jak sama nazwa wskazuje, mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na podskórnej iniekcji składników aktywnych. Rodzaj składników aktywnych wykorzystywanych do zabiegu dobierany jest indywidualnie przez specjalistę. Rezultaty mezoterapii igłowej uzależnione są od tego, w jakim polu zabiegowym zostanie ona zastosowana, a także od wykorzystanych substancji aktywnych. Pracujemy tylko na oryginalnym Botoxie, wysokiej klasy wypełniaczach Juvéderm, produktach do mezoterapii Regeneris, a także wielu innych, które zawsze sami sprawdzamy, zanim wprowadzimy do oferty. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. Zabiegi mezoterapii igłowej są mało inwazyjne oraz polegają na licznych i precyzyjnych ukłuciach bardzo cienką igiełką po uprzednim dokładnym demakijażu i dezynfekcji skóry. Na mezoterapię igłową nie powinny decydować się kobiety ciężarne i karmiące, osoby chore na cukrzycę, przyjmujące leki przeciwzakrzepowe oraz chorujące na infekcje skórne (zarówno bakteryjne, jak i gzybicze). Najczęściej są to: kwas hialuronowy, witaminy A, C, E czy substancje pochodzenia roślinnego, jak np. wyciąg z zielonej herbaty. Najczęściej przeprowadza się go na skórze twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, a także na skórze głowy. Mezoterapię igłową proponujemy osobom z całego Śląska, a także z dalszych okolic.

Osoby, które boją się zabiegów z użyciem igły, mogą zdecydować się na mezoterapię bezigłową, która jest procesem mniej inwazyjnym. Dorota Kozicka, mezoterapię poleca się przede wszystkim osobom z pierwszymi oznakami starzenia, które skarżą się na zmęczoną, wiotką i pozbawioną jędrności skórę. Do wskazań do zabiegów mezoterapii należą miedzy innymi utrata jędrności skóry, przebarwienia, skóra wiotka i odwodniona. Specjaliści w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach doradzą ci, jakie preparaty do zabiegu warto wykorzystać, aby uzyskać najbardziej zadowalający efekt, przygotują cię do mezoterapii i przeprowadzą ją tak, byś w krótkim czasie mógł cieszyć się zdumiewającymi rezultatami. Zaleca się jednak wykonanie serii zabiegów mezoterapii, aby efekt był długotrwały. W wyniku przeprowadzonej procedury uzyskujemy efekt widoczny zaraz po zabiegu, nie wymagana jest rekonwalescencja. Mezoterapia igłowa pozwala uzyskać poprawę elastyczności i nawilżenia skóry już po pierwszym zabiegu, ale w celu utrzymania uzyskanych efektów zaleca się powtarzanie tego zabiegi co około pól roku. Szukasz zabiegu, który zredukuje pierwsze oznaki starzenia się skóry, dogłębnie ją nawilży, poprawi elastyczność i napięcie oraz ogólną kondycję. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego wykazuje intensywne działanie nawilżające, zwiększa elastyczność skóry i zmniejsza oznaki starzenia się skóry. System automatycznego nakłuwania zwiększa przenikanie substancji czynnych w skórę, ból i dyskomfort pacjentów związany z zabiegiem zostaje znacznie zmniejszony.Zabieg jest wykonywany za pomocą jednorazowej głowicy wyposażonej w 12 sterylnych molibdenowych, cienkich mikroigieł.


Copyright © 2020 Na-szczyt.pl