Formy płatności

Sklep Na-szczyt.pl oferuje cztery sposoby płatności za zamówione towary: płatność online, przelew na konto, płatność przy odbiorze przesyłki oraz gotówka.

1. Płatność online

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Płatności Shoper, który obsługuje większość transakcji z banków działających w Polsce.

 

2. Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

3. Pobranie

Ta forma płatności przeznaczona jest dla klientów, którzy preferują płatność przy odbiorze przesyłki. W sklepie Na-szczyt.pl ta forma płatności występuje tylko podczas zamówienia z dostawą kurierem.

 

4. Gotówka

Z tej formy płatności można skorzystać przy osobistym odbiorze towaru w siedzibie sklepu w Rzeszowie. Istnieje możliwość płatności kartą.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl